Bearing Wholesalers Wheel Bearing/Hub Assembly - Rear - 4390 KIT
Details
https://www.supercheapauto.com.au/p/bearing-wholesalers-hub-assembly/SPO105167.html
$280.00
$0.00
Promotions
Special Offer
Only select SCA stores can do fitments, please enter your location to see the closest.
Item No. SPO105167
Additional Information
Tech Spec
HUB ASSEMBLY
| ABS | 47T |
|---|---|
| Flange Diameter | 140mm |
| Hub Pilot Front | 71.40mm |
| Hub Pilot Rear | 86mm |
| PCD | 109mm |
| Stud Qty | 5 |
| Stud Size | M12 |
| Recommended Torque Setting | Refer to manufacturers installation guidelines |