Bearing Wholesalers Wheel Bearing/Hub Assembly - Front - 4355 KIT
Details
https://www.supercheapauto.com.au/p/bearing-wholesalers-hub-assembly/SPO104811.html
$298.00
$0.00
Promotions
Special Offer
Only select SCA stores can do fitments, please enter your location to see the closest.
Item No. SPO104811
Additional Information
Tech Spec
HUB ASSEMBLY
| Inside Diameter | 35mm |
|---|---|
| Flange Diameter | 136.5mm |
| Threaded Holes | 1x M5 |
| Hub Pilot Front | 65mm |
| Hub Pilot Rear | 75mm |
| PCD | 102mm |
| Stud Qty | 5 |
| Stud Size | M12 |
| Recommended Torque Setting | Refer to manufacturers installation guidelines |