Bearing Wholesalers Wheel Bearing/Hub Assembly - Rear - 4289 KIT
Details
https://www.supercheapauto.com.au/p/bearing-wholesalers-hub-assembly/SPO103963.html
$228.00
$0.00
Promotions
Special Offer
Only select SCA stores can do fitments, please enter your location to see the closest.
Item No. SPO103963
Additional Information
Tech Spec
HUB ASSEMBLY
| ABS | Y |
|---|---|
| Inside Diameter | 28mm |
| Flange Diameter | 125mm |
| Threaded Holes | 2x M5 |
| Hub Pilot Front | 56/64mm |
| Hub Pilot Rear | 62mm |
| PCD | 100mm |
| Stud Qty | 4 |
| Stud Size | M12 |
| Recommended Torque Setting | Refer to manufacturers installation guidelines |