Bearing Wholesalers Wheel Bearing/Hub Assembly - Front - 4230 KIT
Details
https://www.supercheapauto.com.au/p/bearing-wholesalers-hub-assembly/SPO103074.html
$161.99
$0.00
Promotions
Special Offer
Only select SCA stores can do fitments, please enter your location to see the closest.
Item No. SPO103074
Additional Information
Tech Spec
HUB ASSEMBLY
| ABS | Plug & Lead |
|---|---|
| Flange Diameter | 149.50mm |
| Hub Pilot Front | 70mm |
| Hub Pilot Rear | 89/100mm |
| PCD | 109mm |
| Stud Qty | 5 |
| Stud Size | 1/2In |
| Recommended Torque Setting | 212-228Nm |