Bearing Wholesalers Wheel Bearing/Hub Assembly - Rear - 4214 KIT
Details
https://www.supercheapauto.com.au/p/bearing-wholesalers-hub-assembly/SPO102710.html
$154.99
$0.00
Promotions
Special Offer
Only select SCA stores can do fitments, please enter your location to see the closest.
Item No. SPO102710
Additional Information
Tech Spec
HUB ASSEMBLY
| ABS | 50T |
|---|---|
| Inside Diameter | 30mm |
| Flange Diameter | 136mm |
| Threaded Holes | 2x M5 |
| Hub Pilot Front | 56/60.5mm |
| Straight Holes | 2x 22mm |
| Hub Pilot Rear | 66mm |
| PCD | 100mm |
| Stud Qty | 4 |
| Stud Size | M12 |
| Recommended Torque Setting | 181Nm |